Nasıl destek alırım?

Destek ekimizden destek alabilmek için hesabınıza girerek konu ile ilgili bir destek mesajı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz mesaj en kısa zamanda yetkili birime ulaşır ve size yanıt verilir. Eğer hesabınız yoksa hemen bir hesap açabilirsiniz. Hesap açmak için herhangi bir ürün ya da hizmet almanız gerekmez.

Destek süreci karşılıklı mesajlaşarak gerçekleştiğinden destek personelinin sizin sorununuzu çözebilmesi için konuyu olabildiğince yalın yalın şekilde anlatınız. Şayet konu hakkında bilginiz yok ise tarif edebilmeniz de güç olacaktır.

Tavsiyemiz ilk önce bilgi bankasında arama yaparak konu hakkında bilgi sahibi olunuz. Bilgi bankası internet ürün ve hizmetleri konusunda fazla tecrübesi olmayanlarada yardım edecek şekilde sürekli geliştirilmektedir. Bir çözüm bulamadığınız taktirde destek sisteminden bilet açınız.

Direk telefon görüşmesi yapmak isteyebilirsiniz. Ancak tecrübelerimiz bize sorunların çözümünde yazışarak konuyu ifade etmenin daha kısa sürede sonuç verdiğini göstermektedir.

Farklı konulardaki sorunların çözümüde farklı personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefonda aktarılan herkişiye sorunu veya isteğinizi anlatmak zaman ve verimlilik israfına neden olmaktadır.

Destek bileti ile konu ya da sorunu yazılı olarak ifade etmeniz mesajı alan personel doğrudan çözüm mercine iletmektedir. Sorunun çözümünün zaman aldığı ya da başka personele aktarılması gerektiği durumlarda da sorun hakkında önceki yazışmalar ve yapılan işlemler kaydedildiğinden personelin çözüm noktasında yapılanlar ve yapılması gerekenlerle ilgili kısa sürede yargıya varmasına ve daha kısa sürede çözüm bulunmasını sağlar.
  • 0 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

İlgili diğer dökümanlar

Alan Adını nasıl seçmeliyim ?

Öncelikle bir alan adını almamızın sebebi ona herkesin kolayca ulaşarak internet ortamında sizin,...

Web sitesi yaptırmak için nasıl hazırlık yapılmalı?

Öncelikle web sitesinden neler elde etmek istediğinizi belirlemeli ona göre bir plan...

Epp ne demektir?

EPP-Extensible Provisioning Protocol Genişletilebilir provizyon protokolü xml, yani text tabanlı...

3D Secure ödeme sistemi nedir?

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından...

Nasıl web sitesi sahibi olurum?

Şirketiniz ya da şahsınız için web sitesi sahibi olmak istiyorsanız öncellikle alan adına...